loadingimg

Wczytuję dane...
Twój koszyk
0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Koszty dostawy

Do ceny każdego zakupionego towaru, dochodzi koszt przesyłki. O kosztach dostawy klient jest informowany natychmiast po kliknięciu przycisku Kup Teraz ale przed przed zawarciem umowy.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych.

Regulamin

Sklep internetowy KupLampy.pl, dostępny pod adresem www.KupLampy, prowadzony jest przez firmę JBT Sp J., wpisaną przez Sąd Rejonowy m.st. Warszawy w Warszawie do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS0000093542. .Siedziba firmy znajduje się w 05-820 Reguły, Al.Jerozolimskie 300.

Regulamin zakupów

1.Sklep internetowy KupLampy.pl prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem   sieci Internet.

2.Wszystkie produkty oferowane w sklepie KupLampy.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych.

3.Wszystkie ceny podane na stronach internetowych KupLampy.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

4.Na każdy sprzedany towar wystawiamy paragon lub po informacji od klienta o potrzebie wystawienia faktury – wystawiamy faktury VAT.

5.Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich .W niektórych przypadkach istnieje możliwość odbioru osobistego. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy.
Jesli towar dojedzie do PAństwa uszkodzony, niezbędne jest wypełnienie protokołu reklamacyjnego w ciągu 7 dni od momentu otrzymania paczki .Bez spisanego protokołu nie będzie możliwa reklamacja.6.Ze względu na różnice w czasie lub sposobie dostawy poszczególnych towarów składających się na jedno zamówienie, klient po złożeniu zamówienia jest informowany o terminie dostawy poszczególnych towarów. Istnieje mozliwosc cząstkowej realizacji zamówienia ( koszty transportu są wtedy ustalane indywidualnie)

7. Przy każdym towarze podany jest przybliżony czas realizacji zamówienia. Jest to informacja o tym on ile dni roboczych zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia do chwili skompletowania zamówionego towaru i przygotowania go do wysyłki. Na czas dostawy składa się  czas realizacji zamówienia + czas dostawy
( dostawa kurierem to zazwyczaj 1 dzień roboczy od czasu nadania przesyłki)
W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu. 

Ze względu na możliwość braku dostępnosci towaru, po każdym zamówieniu klient jest informowany o terminie dostawy lub niedostępności towaru. W przypadku gdy klient uiścił już opłatę za towar, który okazał się niedostępny, kwota ta zwracana jest na wskazane przez klienta konto w terminie nie dłuższym niż 3 dni. 

 8.  Możliwe są następujące formy płatności:

- Przelewem - po dokonaniu zakupu, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego.
- bez dodatkowych opłat- przy odbiorze osobistym ( płatność tylko gotówką)
  -za pobraniem

9. Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Czas gwarancji każdego produktu widnieje w jego opisie na stronach sklepu. 

10 W przypadku reklamacji sklep ustosunkuje się do żądań Klienta w terminie 2 dni roboczych od momentu zgłoszenia reklamacji. Za dzień zgłoszenia reklamacji uznaje się dzień dostarczenia reklamowanego produktu do KupLampy.pl.Towar reklamowany zostanie odebrany przez spedytora( kuriera) zamówionego przez KupLampy.pl w terminie i pod adresem ustalonym z klientem. Jeżeli będą wymagane dodatkowe ekspertyzy techniczne wykonywane przez zewnętrzne firmy, termin ten może zostać wydłużony do 14 dni. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, oznacza to, iż uznał żądania za uzasadnione.

11.Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.), w terminie 14 dni od otrzymania zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Wskazane w tym punkcie prawo dotyczy sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się wyłącznie do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy  sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone, oraz nie będą nosiły jakichkolwiek śladów używania. W przypadku chęci skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, zwracany towar należy odesłać na własny koszt, po wcześniejszym zgłoszeniu tego faktu w sklepie KupLampy.Konsumenci będą mogli odstąpić od umowy drogą telefoniczną, listownie lub poprzez e-mail. W ciągu dwóch dni roboczych od daty otrzymania towaru z powrotem, sklep dokona sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia wymienione w tym punkcie wymaganiaSklep dokona zwrotu zapłaty na wskazane konto Klienta.Kwota zwrotu będzie sumą wartości towaru oraz wartości za przesyłkę ( kwota przesyłki uzwględniona na dokumencie sprzedaży)

12. Gwarancja, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty lub od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy taśmy są zerwane należy  w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy.

13. Do ceny każdego zakupionego towaru, dochodzi koszt przesyłki. O kosztach dostawy klient jest informowany natychmiast po kliknięciu przycisku Kup Teraz ale przed zawarciem umowy.

14. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.