loadingimg

Wczytuję dane...
Twój koszyk
0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Koszty dostawy

Do ceny każdego zakupionego towaru, dochodzi koszt przesyłki. O kosztach dostawy klient jest informowany natychmiast po kliknięciu przycisku Kup Teraz ale przed przed zawarciem umowy.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych.

Lampy witrażowe do pokoju

Światło i szkło to najważniejsze elementy sztuki witrażu. Dlatego lampy witrażowe można uznać za jedną z najbardziej efektownych kategorii oświetlenia. Nie ma chyba drugiego takiego rodzaju opraw, które eksponują światło i jednocześnie znakomicie prezentują się w każdym otoczeniu jako małe arcydzieła sztuki użytkowej. 

 

Witraż - uniwersalny sposób na ożywienie wnętrza

Połączenia rozmaitych kolorów i form w stojących lampkach to niezawodny sposób na ożywienie każdego pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy witrażowy abażur będzie pełnił rolę barwnego kontrapunktu w ascetycznie urządzonym wnętrzu, czy uzupełni wielokolorową przestrzeń w żywym, dynamicznym designie, zawsze można być pewnym, że przyciągnie wzrok i zyska uznanie każdego, niezależnie od estetycznych upodobań. Stonowany blask lampy z witrażem spełni swoja użytkową funkcję, ale jednocześnie stworzy z ciepłych barw klosza rozjaśniony. oryginalny obraz malowany światłem.

 

 

Gwarantujemy jakość i trwałość

Wszystkie nasze stojące lampy witrażowe zostały wykonane z największą starannością z opalowego tworzywa - szkła firmy Spectrum. Poza tym do wytworzenia kloszy i podstawy użyto:

  • - folii miedzianej
  • - folii cynowej
  • - wysokiej jakości mosiądzu

W przypadku tego typu oświetlenia należy pamiętać, by użyta w nim tradycyjna żarówka nie przekroczyła mocy 40 W. Na produkty zakupione w naszym sklepie udzielamy dwuletniej gwarancji. 

 

 

Jaki witraż wybrać do ulubionych pomieszczeń?

W naszej ofercie znajdziecie Państwo duży wybór niebanalnych form i ożywionych kolorów, który pozwoli dopasować lampę witrażową do projektowanego lub już urządzonego wnętrza. Oświetlenie z barwionego szkła może urzec nie tylko wtedy, gdy je włączymy - oryginalne projekty abażurów opierają się również na wyjątkowych kształtach, najczęściej inspirowanych skojarzeniami z naturą. Niagara, Kropla, Plaster Miodu, Warkocz, Jesień, Bratek, Rosa - te nazwy nie wymagają specjalnych objaśnień. Zwolennicy bardziej geometrycznych form w naszym katalogu znajdą również coś dla siebie. Połączenie inspirujących wyobraźnię obrazów z miękkim światłem gwarantuje, że lampa z witrażowym kloszem stanie się jednym z najważniejszych elementów wystroju w Państwa czterech ścianach.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 48 / 48
ukryj filtrowanie produktów